Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем державної служби України

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання  з професійним святом –  Днем державної служби!

Це нелегка робота служити людям, країні, бути на 100 відсотків відданим громаді, кожну хвилину пам’ятати, що від тебе залежить доля багатьох людей. Це принцип, за яким живуть справжні державні службовці – чесні, порядні та професійні.

Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.

Дякую вам за вашу працю, за те, що в такий скрутний для країни час, в складних умовах ви продовжили працювати на користь нашого району, нашої країни та наших громадян.  Сьогодні ми повинні продовжувати об’єднувати свої зусилля в єдиному прагненні чесно і самовіддано служити українському народові та робити все можливе для забезпечення добробуту та щасливого майбутнього наших земляків.

Щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, витримки і терпіння, професійних успіхів та натхнення в повсякденній нелегкій праці. Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, а ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!

Зі святом!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                         В.В.Мороз