Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

 

Саме від вашої організованої чіткої роботи залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства.

Завдяки сумлінній, самовідданій праці та професіоналізму енергетиків, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, заклади освіти та лікарні.   

Окрема подяка вам за безцінну працю, яка дозволяє жителям нашого району, які проживають на лінії зіткнення, в такий складний час жити в комфортних умовах, мати світло та тепло в оселях.

На ваших плечах лежить величезна відповідальність за добробут наших громадян. І ми безмежно вдячні вам за відповідальний підхід до роботи, за стійкість та мужність під час виконання своїх обов’язків.

Тож дозвольте вам сьогодні побажати, щоб мир і злагода завжди панували  у ваших домівках, а результати вашої роботи стали міцним фундаментом для нових здобутків впродовж наступних років. Стабільної та безаварійної вам роботи, міцного здоров’я,  невичерпних сил та наснаги для нових трудових звершень на благо нашого району та всієї України!

 

    В.о. голови райдержадміністрації                                                                                                       Т.М.Збицька