Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем фізичної культури та спорту

Шановні спортсмени, вчителі фізичної культури, тренери та всі, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем фізичної культури та спорту -святом людей, хто захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети і перемогами.

Це свято об’єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій та інтересів, які своєю діяльністю популяризують здоровий спосіб життя та формують здорову країну.

Шановні тренери, щиро дякуємо вам за те, що у такий скрутний для району час ви не покладаючи рук працюєте з нашими дітьми та будуєте здорову націю.

Дорогі наші спортсмени, не можна висловити те, як ми пишаємося вами. У нашому районі дуже багато спортивних талантів, які демонструють високі досягнення на міжнародних та всеукраїнських змаганнях у різних видах спорту. Такі гарні результати говорять про те, які ви сильні, витривалі, натхненні, як вмієте досягати своєї мети. Завдяки вам про Мар’їнський район знають далеко за межами України.

Від всієї душі бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

Вітаємо!

 

В.о. голови районної

державної адміністрації                                                                                                                           Т.М.Збицька