Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем фізичної культури та спорту

Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, тренери, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху Мар’їнського району!

Прийміть найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту! Сьогодні це є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Мар’їнський район, тому, безумовно, нам є чим пишатися. Наші спортсмени з честю продовжують традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов.

Ми дуже пишаємося тим, що в надскладних умовах наші спортсмени з гордістю несуть прапори України та району не тільки в нашій країні, а й на міжнародних аренах. Пишаємось кожним, на честь перемоги якого лунає гімн нашої держави.

У цей святковий день висловлюю вдячність спортсменам, тренерам, всій великій спортивній родині нашого району за відданість справі, терпіння та прагнення до перемоги. Бажаю всім мирного неба над головою, міцного здоров’я, непереможного спортивного духу, нових досягнень і перемог на благо нашої країни та Покрови Божої Матері!

 

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                В.В.Мороз