Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі району!

Сьогодні  Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року, які стали підтвердженням того, що українці є  сильною та незалежною нацією, здатною  відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

Нажаль,  у боротьбі ми втрачаємо найцінніше – людське життя. Життя кращих синів та доньок своєї країни. Світла пам’ять  Героям Небесної Сотні та всім українським патріотам, які віддали життя, захищаючи національні інтереси своєї держави та її європейський вибір.

Боротьба за незалежність, суверенітет та кордони України триває і сьогодні. Від зовнішньої агресії країну боронять мужні українські воїні, які наразі демонструють всьому світу, що здатні захистити рідну землю та зберегти життя мирних громадян.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників цих двох видатних революцій українського народу та воїнів, які сьогодні мужньо продовжують захищати нашу країну. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя та добробуту кожній родині! Нехай засяє мирне небо над українською землею, а в серці кожного з нас живе непохитна віра в те, що всі негаразди обов’язково минуть, а ми як єдиний народ зробимо все для розквіту нашої країни та щасливого майбутнього!

 

Слава Україні!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                           Євген Данилюк