Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Хрещення Київської Русі-України

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас зі світлим Днем Хрещення Київської Русі-України! Саме у стародавньому Києві на схилах Дніпра Великий князь Володимир навіки долучив нашу країну до християнства, яке стало державною релігією.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно живить нашу віру у мир та добро на землі, адже саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.

Вітаючи жителів Мар’їнщини та духовенство, від щирого серця бажаю, щоб свято хрещення Київської Русі – України зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років. Ми завжди маємо пам’ятати, що найголовніша духовна зброя нашого народу – в єдності. Лише разом ми зможемо досягти спільної мети – побудови вільної, сильної, європейської країни.

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                           Є.І.Данилюк