Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Конституції України

Шановні земляки!

 Щиро вітаю вас з одним із найважливіших державних свят – Днем Конституції України! 21 рік минув відтоді, як наша країна отримала цей важливий, основоположний для новітньої держави документ. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи визнані найвищою цінністю.

Сьогодні для нас, українців, цей день надзвичайний, але він сповнений не тільки радістю, але й тривогами. Вже вкотре ми святкуємо День Конституції в умовах війни та переживаємо непрості часи реформування країни.  Вірю, що ми з усім впораємося та переживемо тяжкі часи, адже за останні два роки ми стали більш сильнішими, мужнішими та милосердними один до одного.

Щиро бажаю усім жителям нашого району, щоб в цей урочистий день повсюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.   Від усієї душі зичу всім вам найскорішого миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу!

 

Зі святом!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                       В.В.Мороз