Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Конституції України

Шановні жителі району!

Щиро вітаю всіх з визначним державним святом –

Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку та  закріпила це в Конституції. З прийняттям цього історичного акту український народ отримав найцінніше: право на самовизначення, а наша держава стала незалежною, демократичною, суверенною та соборною.

Наразі ми переживаємо непрості часи реформування країни. Адже  щоб перетворити зміст Конституції на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави. Вірю, що ми здолаємо усі негаразди та досягнемо поставленої мети, тому що за останні роки ми стали більш сильнішими, мужнішими та милосердними один до одного.

Дорогі земляки, хочу побажати вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав. Нехай же в цей урочистий день міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Хай буде мир на нашій Землі! Зі святом!

В.о. голови райдержадміністрації                                                                                                       Т.М.Збицька