Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Конституції України

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас з одним із найважливіших державних свят –

Днем Конституції України!

 

24 роки минуло відтоді, як наша країна отримала цей важливий, основоположний для новітньої держави документ. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи визнані найвищою цінністю.

Наша країна починається з кожного, і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства. І варто зажди пам’ятати про те, що наш  громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідувати її положенням та підвищувати свою правову культуру.

Щиро бажаю усім жителям району, щоб цей урочистий день зміцнив ваше почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення сподівань на благополуччя у власній державі.  Міцного здоров’я вам, миру, добра, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу!

Зі святом!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                Є.І.Данилюк