Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники!

 Висловлюю вам найтепліші слова вдячності найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

З самого народження і протягом усього життя ми опиняємося під пильною увагою лікарів, оточені турботою обслуговуючого персоналу. Як багато душевної теплоти і терпіння, співчуття і ласки потрібно від медичних працівників для надання своєчасної допомоги людям, які страждають від різних недуг.

На вас накладена величезна відповідальність за життя і здоров’я. Знаємо, що праця лікарів, медичних сестер, санітарок нелегка, але вона завжди почесна, і наші медики в більшості своїй – люди, віддані обраній професії, вірні клятві Гіппократа.

Сьогодні ми чимало вкладаємо бюджетних коштів у розвиток медицини нашого району, ми усвідомлюємо всю відповідальність перед його жителями: тільки з новим сучасним медичним обладнанням ми досягнемо достатнього рівня лікування та профілактики захворювань. Щиросердно вклоняюся перед вашою благородною працею. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

 

З повагою

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                                                       В.В.Мороз