Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом —

Днем медичного працівника!

Робота медиків – рятувати здоров’я і життя, бути корисними людям і у потрібний час прийти на допомогу тим, хто цього потребує. І сьогодні хочеться висловити щиру вдячність всім, без кого би не обійшлася медична галузь нашого району. Ми сьогодні є свідками того, що наші медичні працівники, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижуюючи обсягів і якості медичної допомоги. Нам залишається тільки здогадуватися, звідки ви берете сили, щоб допомагати людям справлятися з їх недугами, долати перешкоди в боротьбі за здоров’я, підтримувати в них позитивний дух.

Хочу зазначити, що за останній час чимало зроблено для розвитку охорони здоров’я нашого району. Для того, щоб наші лікарі мали змогу з кращими результатами застосовувати на практиці свої знання, уміння і досвід, виконано значний обсяг ремонтних робіт об’єктів охорони здоров’я. І робота в цьому напрямку продовжується.

Низький вам уклін, шановні медики, за вашу щогодинну корисну працю, за врятовані життя та здоров’я, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Бажаю вам великого людського щастя,  здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба над головою, професійних успіхів і людської шани. Нехай ваша професія завжди викликає довіру та повагу, а вас оточує вдячність людей, яким ви подарували радість повноцінного життя.

Вітаємо зі святом!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної-військово

цивільної адміністрації                                                                                    В.В.Мороз