Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та

депутати місцевих рад району!

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування району покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

І саме завдяки нашій з вами злагодженій роботі та тісному співробітництву сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів на майбутнє.

Варто зазначити, що сьогодні, в такі складні для нас усіх часи, повсякденними турботами людей переймаються й активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. І тому це свято стосується кожного жителя нашого району,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові  Мар’їнського району та забезпеченні його життєдіяльності.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави.

Тож, у цей день приміть найщирищі вітання! Від всієї душі бажаю  всім вам мирного неба. Нехай надійними супутниками вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад. Міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань!

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                                       Т.М.Збицька