Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – свята, яке підкреслює велику значимість цього важливого інституту демократичного суспільства в нашій країні.

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. І це свято покликане об’єднати всіх у прагненні перетворити Україну на державу сильних та заможних громад, адже найважливіше завдання для вас зараз  – успішно реалізувати реформу місцевого самоврядування, завдяки якій громади отримають нові можливості для своїх територій. Все це справа часу, справа спільної наполегливої роботи з надією на кращі зміни.

Разом з цим на вас покладено велику відповідальність за соціально-економічний стан своїх громад, за благополуччя жителів, за створення комфортних умов для  їх проживання.

Щира вдячність всім, хто причетний до місцевого самоврядування, за самовіддану щоденну працю та активність у суспільному житті своїх населених пунктів.

В цей святковий день бажаємо всім вам міцного здоров’я,  мирного неба, щастя й добробуту, нових трудових звершень та успіхів у професійній діяльності на благо розвитку кожного куточку нашої країни!

Зі святом!
Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                              Євген Данилюк