Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та

депутати місцевих рад району!

 

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування району покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

І саме завдяки нашій з вами злагодженій роботі та тісному співробітництву сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Упевнений, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в нашому суспільстві.

Варто зазначити, що сьогодні, в такі складні для нас усіх часи, повсякденними турботами людей переймаються й активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. І тому це свято стосується кожного жителя нашого району,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові  Мар’їнського району, забезпеченні його життєдіяльності.

Я хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, хто працює задля добробуту людей, робить наш район кращим. Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо виправдати надії та сподівання наших жителів. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи з надією на кращі зміни.

Тож дозвольте в цей святковий день від всієї душі побажати  всім вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя й добробуту, нових трудових звершень та успіхів. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє додають сили і наснаги!

Зі святом!
Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                В.В. Мороз