Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем молоді

Шановні юнаки та дівчата Марїнського району!

Прийміть щирі вітання з Днем молоді!

Цей день засвідчує яку надзвичайно важливу роль молоде покоління відіграє в нашій суверенній країні, адже молодь завжди була і є армією прогресивних перетворень у суспільстві.

Доля завжди відкриває двері тим, хто не боїться труднощів, помилок та відповідальності, хто живе за совістю. У вас, представників молодого покоління, зараз є все для того, щоб бути щасливими: свобода, відкритий світ, альтернатива вибору, надзвичайні можливості.

Враховуючі ваші досягнення в різних напрямках діяльності, на спортивних аренах та мистецьких заходах, Ви маєте надзвичайно високий потенціал для значних досягнень у вашому подальшому житті.  Ви – творці сьогодення та майбутнього, ваші енергія і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, спорті та мистецтві. У ваших руках майбутнє нашої держави.

Бажаю усім міцного здоров’я, миру,  наполегливості, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії та сил, щоб втілити в життя все, чого ви прагнете! Будьте впевненими у своїх силах! Нехай збудуться всі ваші мрії!

Вітаємо!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                       Є.І.Данилюк