Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Національної поліції України

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Щодня і щохвилини ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Не раз вам доводилося ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Адже, вам випала доля працювати в такий непростий та складаний час для нашого району. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою громадян району.

Прийміть щиру подяку за вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

Слова подяки і вдячності висловлюю також ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і діляться своїми професійними знаннями та життєвим досвідом.

Бажаю вам довгоочікуваного миру, міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

 

         З повагою

В.о. голови районної

державної адміністрації                                                                                                                  Т.М.Збицька