Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення керівника Мар’їнського району з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани, шановні земляки!

Приміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Скільки б не минуло часу, а той травневий день блискучої перемоги над ворогом завжди житиме в наших серцях. Ми щиро дякуємо нашим ветеранам, і всім тим, хто приніс довгоочікуваний мир, підняв з руїн Україну та зробив все для її розбудови та розвитку. Схиляємо голови  у глибокій скорботі перед пам’яттю загиблих у страшній війні, і тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих у бою ран. Вічна їм слава і пам’ять.

Сьогодні наша країна знову переживає складні часи. На нашій рідній землі ведеться запекла боротьба за цілісність і незалежність. Ми також є свідками бойових дій, які не вщухають на території нашого району, ми бачимо біль наших земляків, які втрачають саме найцінніше – близьких людей та рідні домівки.  І розуміння того, що самим найдорожчим є мир на землі сьогодні єднає нас і робить сильнішими.

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає, в нашій історії є цей яскравий приклад.  Ця пам’ять – запорука нашої перемоги сьогодні.

Дорогі ветерани, земляки, міцного здоров’я вам, тепла, родинного затишку, благополуччя, Божої благодаті та миру на нашій землі!

З Перемогою!

 

 

З повагою

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                             В.В.Мороз