Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани, шановні земляки!

Від усієї душі вітаю вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Мільйони українців понад 70 років тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових, здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Ця страшна війна навічно завмерла  в образі смертельних боїв, окупації, концтаборів, полону, братських могил та примусової рабської праці. Вона не оминула жодну сім’ю. Практично в кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших. Ці страшні часи  забрали мільйони українських життів. Вічна їм слава та  пам’ять. Події тих днів ніколи не згаснуть в народній пам’яті.

Сьогодні Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування війною на єдність та територіальну цілісність. І наша рідна земля, нажаль,  стала ареною бойових дій, де гинуть та страждають люди, калічаться долі та руйнуються рідні домівки. І сьогодні, без сумніву, кожен мешканець нашого району не з чуток розуміє, що таке мир, і що на теперішній час він понад усе нам потрібен. Ми зробімо все можливе, аби наш край був квітучим і заможним, а там, де сьогодні лунають вибухи снарядів, земля ожила та радувала нас щедрим врожаєм, а небо – ясними днями.
Вірю, що в країні запанує мир, спокій, добро та процвітання, а в наших домівках завжди буде затишок, тепло, злагода та достаток!

Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, захисники Батьківщини! Мирного неба вам, здоров’я, благополуччя, родинного тепла, довгих років життя та божого благословення! З Перемогою!

 

З повагою

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                            В.В.Мороз