Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівника соціальної сфери

Шановні колеги!

 

Прийміть сьогодні щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного громадянського суспільства.

Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю, що ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Мар’їнського району мали гідну роботу та гідне життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі. Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаємо вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини!

 

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                              В.В.Мороз