Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівника соціальної сфери

Шановні колеги!

Щиро  вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

 Дуже приємно вітати людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Мабуть, немає жодної людини, до якої б не мали відношення працівники соціальної сфери, адже ви супроводжуєте та підтримуєте людей  від народження і до пенсійного віку. Щодня ви піклуєтеся про ветеранів, інвалідів, пенсіонерів, людей похилого віку, дітей-сиріт, безробітних, допомагаєте здолати життєві труднощі малозабезпеченим, багатодітнім сім’ям. І варто зазначити, що увага та підтримка в такий складний час є дуже важливою для кожної людини. Тому відзначення вашого професійного свята  – це  справедлива шана держави і подяка жителів громади за вашу нелегку працю.

Тож щиро бажаємо вам миру, міцного здоров’я, витримки і нових трудових успіхів! І нехай та увага і добро, яке ви щодня робите людям, обернеться для вас особистим щастям, повагою і благополуччям. Зі святом!

 

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                                                Т.М.Збицька