Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

 Саме культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Ваша праця завжди на виду, адже ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне.

Щиро вдячні працівникам відділу культури і туризму райдержадміністрації, будинків культури та клубних закладів, бібліотек, учасникам аматорських колективів за подаровані нам позитивні емоції, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки, які прославляють Мар’їнський район навіть за межами нашої країни.

Ми дуже віримо в те, що ви й надалі будете докладати максимум зусиль для подальшого духовного розквіту рідного краю. Адже культура, яка об’єднує традиції та мистецтво, відображає народний дух, є запорукою існування нації. Особливо важливо зберігати та доносити до людей цей народний дух у такі важкі часи, які сьогодні переживає наша держава.

Щиро бажаємо вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії! Шукайте та втілюйте в життя свої приголомшливі ідеї! Творчих злетів вам та життєвих перемог!

Вітаємо!

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                                        Т.М.Збицька