Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Шановні працівники металургійної галузі!

Щиро вітаю з професійним святом металургів, гірників, збагачувачів – усіх, хто наполегливо працює і віддає частку свого життя металургійній галузі!

Серед безлічі професійних свят цей день займає особливе місце, оскільки металургія протягом всієї історії була однією з основних галузей вітчизняної економіки, базою промислової могутності нашої країни.

День металурга у Мар’їнському районі об’єднує тисячі людей, причетних до цієї славної професії. Незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію та не дивлячись ні на які труднощі, наші металурги – самі мужні та працьовиті. Вони мають щире бажання працювати на користь держави. Немає сумнівів у тому, що всі перешкоди, які є зараз на нашому шляху, ми обов’язково подолаємо та повернемо нашому району лідерство  в металургійній галузі.

Переконаний, що Ви й надалі будете зберігати кращі традиції багатьох поколінь металургів, своєю енергією й талантом зміцнювати індустріальну могутність країни.

Від щирого серця бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, сили, витримки, добра і злагоди. Нехай усі намічені вами плани обов’язково здійсняться, хай світлою і радісною буде кожна хвилина вашого життя! Успіхів вам і життєдайних сил на довгі роки.

 

Зі святом!

Голова Мар’їнської райдержадміністрації,

керівник районної військово-цивільної адміністрації                                           В.В.Мороз