Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

 

Професія металурга  завжди була справою сильних, працьовитих, стійких духом людей.

Важка праця металургів особливо почесна у нашому прифронтовому місті Красногорівка, де металургія була і залишається провідною галуззю.

У цьому році наш Красногорівській вогнетривкий завод святкує своє 120-річчя. Нажаль останні п’ять років, у зв’язку із проведенням бойових дій у районі,  підприємство не має можливості працювати на повну силу та забезпечувати країну необхідними вогнетривами. І ми бачимо, що від цього страждає не тільки місто Красногорівка, для якого це підприємство є містоутворюючим, але ж і вся промислова галузь держави.

Та не зважаючи на труднощі, наші металурги мають щире бажання працювати на користь країни, і  в будь-яку хвилину готові приступити до виробництва своєї продукції. І я вірю, що всі перешкоди, які є зараз на нашому шляху, ми обов’язково подолаємо та повернемо нашому району лідерство  в металургійній галузі.

Тож, дорогі металурги, від щирого серця бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, сили, витримки, добра і злагоди. Нехай усі намічені вами плани обов’язково здійсняться, хай світлим і радісним буде ваше майбутнє.

Успіхів вам і життєдайних сил на довгі роки, а підприємствам — розвитку і процвітання!

Зі святом!

 

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                             Т.М.Збицька