Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної галузей!

 

З глибокою пошаною і вдячністю вітаємо вас з професійним святом!

Діяльність металургів та гірників відіграє дуже важливу роль в економіці всієї країни, адже без цих галузей практично неможливо налагодити та забезпечити роботу безлічі підприємств не тільки важкої, але і легкої промисловості.

Щирі вітання металургам м.Красногорівка, в якому ця важка праця особливо почесна. Впевнений, що одне з найпотужніших підприємств Мар’їнського району –  Красногорівський вогнетривкий завод витримає всі тимчасові труднощі та продовжить свою повноцінну стабільну роботу на благо району та всієї країни.

Тож, шановні металурги, від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, сил та витримки у нелегкій праці, добра і злагоди.

Нехай всі намічені вами плани будуть здійснені завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі. Адже працівники металургійної та гірничодобувної промисловості завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.

Успіхів вам і життєвої енергії на довгі роки, а підприємствам — розвитку і процвітання! Зі святом!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                           Є.І.Данилюк