Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники та ветерани освіти!

 Щорічно за доброю традицією на початку жовтня ми вітаємо з професійним святом своїх мудрих наставників і вихователів, які відкрили нам дорогу у велике життя – наших дорогих вчителів.

Повагу, вдячність, любов до вас ми проносимо з собою крізь роки. Ми можемо розгубити шкільні знання, але ніколи не забудемо головної викладеної нам вчителями науки — вміння бути людьми.

Саме на плечі вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вас у значній мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство.  Саме ви виховуєте в юних жителях нашого району  почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного краю.

Тож нехай ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Щиро дякуємо за вашу творчу, самовіддану та нелегку працю, відповідальне ставлення до свого покликання. Мирного вам неба, міцного здоров’я, натхнення, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої країни.

Зі святом!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                          В.В.Мороз