Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії Мар’їнського району!

 Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

 

Цей день підводить підсумки напруженого, сповненого клопотами хліборобського року,  доводить спроможність і вміння трудівників гідно виходити зі складних та непередбачуваних ситуацій, при цьому утримуючи провідні позиції в  агропромисловому комплексі.          

Важливість і вагомість професії аграрія особливо відчувається зараз, коли наш район переживає складні часи, коли суспільно-політична ситуація вдарила по всіх секторах економіки. Тому надії покладаються саме на вас, шановні агрономи, хлібороби, механізатори, тваринники та всі, чиє життя пов’язане з сільським господарством. Адже ваша нелегка праця є запорукою добробуту населення та процвітання нашої країни.

         Дозвольте від щирого серця подякувати вам за те, що ви зберігаєте та примножуєте  традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі та любов до своєї землі.

         Від всієї душі бажаємо вам мирного неба над головою, хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту України та нашого району.  Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку та благополуччі!

Зі святом!

 

 

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                              Т.М.Збицька