Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівників сільського господарства

 Шановні аграрії! Дорогі працівники сільського господарства, ветерани!

 Щиро вітаю вас із професійним святом!

Споконвічно ваша напружена праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави. Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, душею, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву.

Сільськогосподарська галузь є однією з пріоритетних сфер розвитку економіки району. Незважаючи на важкі погодні умови, працівники сільського господарства, фермери доклали чимало зусиль для закріплення позитивних тенденцій в розвитку галузі, що дало можливість значно наповнити бюджет району.

Ми вдячні вам за ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба та годувальника. Нехай і надалі під мирним небом України рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної землі.

Нехай обходять вас стороною природні стихії, а  ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Дякуємо вам за нелегку, але таку потрібну всім нам працю.

Зі святом!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                         Євген Данилюк