Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії району!

 

         Від щирого серця вітаю вас з професійним святом –

Днем працівників сільського господарства!

Ваша  професія вимагає терпіння, самовіддачі, господарського ставлення до землі, тварин, техніки та високої відповідальності за результати своєї діяльності, від яких залежить рівень життя наших громадян та розвиток економіки і сільського господарства в районі.      

Важливість і вагомість цієї професії особливо відчувається зараз, коли наш район переживає складні часи, тому надії покладаються саме на вас, шановні аграрії,  адже ваша нелегка праця є запорукою утвердження провідних позицій агропромислового комплексу району.

В цей святковий день, шановні трудівники,  висловлюю вам щиру подяку за вашу любов до землі, терпіння і витримку. Доземний уклін вам за хліб на столі, самовіддану працю і вірність обраній справі.

Хочу побажати, щоб усі природні стихії обходили вас стороною, ваші родини жили у мирі, достатку, благополуччі і доброму здоров’ї, а Господь завжди благословляв вас на всі ваші добрі починання.

Нехай під сонячним і мирним  небом на наших українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут!

Зі святом вас!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                          В.В.Мороз