Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування населення!

 

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку району. Адже незважаючи на труднощі з якими ми зіткнулися, комунальні служби в районі забезпечують належний рівень обслуговування наших громадян.

І сьогодні ваша галузь стоїть перед великими викликами. Адже нам ще потрібно відновити інфраструктуру наших  населених пунктів та підвищити якість комунальних послуг. Сподіваюся, що ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя мешканців нашого району.

Дякую вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення. Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, віри у власні сили, благополуччя та затишку у ваших оселях!

Зі святом!

 

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                                В.В.Мороз