Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем рятівника

Шановні рятувальники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Порятунок людського життя – відповідальна, складна і дуже почесна робота, що вимагає високої кваліфікації, ініціативності, відповідальності. Нажаль, зважаючи на ті складні та часом вкрай небезпечні умови життя, в яких наразі перебувають мешканці нашого району,  ваша допомога все частіше стає  потрібною.  Піддаючи небезпеці своє життя, ви рятуєте долі багатьох людей. Ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання.

Дякуємо вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Дозвольте цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Зі святом!

         З повагою

Голова Мар’їнської райдержадміністрації,

керівник районної військово-цивільної адміністрації                                                 В.В.Мороз