Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем шахтаря

Шановні працівники вугільної промисловості!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем шахтаря!

 В наш динамічний час, коли людство успішно освоює все нові і нові сфери довкілля, давня і сувора професія гірника незмінно користується високою і заслуженою повагою суспільства. І це не дивно: адже щоденно спускатись у небезпечні підземні глибини, самовідданою важкою працею, часто ризикуючи власним життям, добувати на-гора славнозвісне чорне золото – це не тільки повсякденний подвиг, а й високий приклад справжнього патріотизму, усвідомлення глибокого розуміння свого громадського обов’язку перед державою і суспільством.

Зараз шахтарям Донбасу найскладніше. Адже в нашому регіоні ідуть військові дії,  ллється кров, гинуть люди. Але і в таких тяжких умовах гірники продовжують працювати заради того, щоб у наших оселях було світло і тепло. І ми всім серцем продовжуємо вірити в те, що на нашу рідну землю  все ж таки прийде мирне життя, а вугільна промисловість нашого краю продовжить розвиватися та збагачувати економіку держави.

Тож цього святкового дня бажаю вам, дорогі шахтарі, міцного здоров’я, мирного неба, безаварійної роботи, пошани від суспільства, достойної винагороди за важку працю, а вдома – родинного тепла та затишку!

Зі святом!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                         В.В.Мороз