Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Соборності України

Шановні земляки!

День 22 січня 1919 року – навічно вкарбувався в історію України величним національним святом – Днем Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед нашим рідним краєм, нашою державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

Глибоко переконаний, що лише об’єднавши зусилля, перемагаючи всі труднощі та негаразди, ми врешті зможемо пройти той нелегкий шлях до відродження і розквіту нашого краю, і всієї України.

У день єднання, День Соборності сердечно бажаю вам, дорогі земляки, миру, міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та всієї України!

Нехай віра в краще допомагає вам долати всі негаразди, а любов до рідної землі згуртує нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                 В.В.Мороз