Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Соборності України

Дорогі земляки!

В історії українського народу є факти, які мають надзвичайне значення. Однією з таких подій є проголошення Акту Злуки України 22 січня 1919 року. Цей день у історії нашого народу став символом величного прояву єднання східних та західних українських земель, днем народження єдиної країни.

Новий час ставить перед нами нові вимоги. Сьогодні наша країна переживає складні часи, тому від згуртованості кожного з нас залежить подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо перетворити нашу країну в могутню державу, де кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено, якою будуть пишатися наші нащадки.

Відзначаючи цей день ми зберігаємо світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності та державності. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю численних незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Нехай  кожен українець зустріне  це урочисте свято  з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя свого народу. Бажаємо усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашого району та всієї країни. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій землі! Вітаю!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                              В.В. Мороз