Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з днем Святої Трійці

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас з одним із найвеличніших християнських свят – Днем Святої Трійці!

 День Святої Трійці є святом моральності та духовності, яке вселяє в наші душі віру у всепереможну силу правди та любові.

Вікові традиції українського народу наповнюють цей день зеленими барвами, символізуючи оновлення та розквіт життєвих сил. Тож нехай разом із запашною зеленню в наші домівки прийде мир, радість та Господня благодать. Нехай наші серця завжди будуть сповнені гармонією та всепрощенням, а помисли – щирістю і добротою.

Сьогодні, коли наша країна потерпає від військової агресії, ми повинні, як ніколи, бути сильними та єдиними духом. Адже лише згуртувавшись навколо одвічних християнських цінностей – терпимості, милосердя, любові до ближнього, ми зможемо подолати будь-які труднощі.

Тож нехай Свято Трійці надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серця любов’ю та ніжністю, дарує кожному здоров’я, сімейного затишку, благополуччя, духовні та тілесні сили для здійснення усіх побажань і задумів! Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та Божого благословення.

Зі святом!

 

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                             В.В.Мороз