Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем визволення Донбасу від фашистських загарбників

Дорогі земляки!

 

Сьогодні Донбас із гордістю відзначає знаменну та пам’ятну для всіх    дату – 76-у річницю визволення від фашистських загарбників.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи наш регіон від нацистських окупантів.

За 2 роки, в яких наш район перебував в окупації, загарбники заподіяли чимало лиха на нашій землі. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя.  Сьогодні ми схиляємо голови в пам’ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Пам’ятаймо про кожну солдатську краплину крові, кожну вдовину і сирітську сльозу.

Зараз на нашу долю знову випало тяжке випробування війною, але ми всією душею віримо в те, що неодмінно будемо святкувати перемогу і над нашою землею засяє мирне небо і запанує спокій та злагода.

Від імені всіх жителів нашого району  хочу висловити щирі слова подяки тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь заради миру йшов до перемоги.

Дорогі ветерани! Бажаємо вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. Мирного неба вам, здоров’я, оптимізму, бадьорості духу, тепла та сімейного затишку!

 

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                        Т.М.Збицька