Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем визволення Мар’їнки від російської окупації

Шановні мар’їнці!

Щиро вітаю вас із шостою річницею визволення міста від російської окупації! Шість років тому завдяки злагодженим діям українських військових над Мар’їнкою замайорів жовто-блакитний прапор, разом з яким мирні жителі отримали свободу та надію у щасливе майбутнє в рідній країні.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять українських захисників, які втратили своє життя захищаючи рідну землю та пам’ять мирних жителів міста Мар’їнка, які загинули від ворожої зброї під час невщухаючих бойових дій.

Дозвольте висловити слова шани та поваги всім мешканцям Мар’їнки за вашу віру, відвагу та мужність. Багато з вас зазнали душевного болю та втрат, але не дивлячись ні на що, ви кожного дня намагаєтеся долати труднощі, продовжуєте жити в рідних домівках та вносити свій вклад у відновлення та розвиток свого міста.

Хочу побажати всім миру, міцного здоров’я, благополуччя, витримки, злагоди та тепла кожній родині.
Нехай Боже благословення завжди буде з вами та дарує непохитну віру в те, що всі негаразди неодмінно минуть і над Мар’їнкою засяє мирне небо!

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                         Є.І.Данилюк