Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем захисника України

Шановні військовослужбовці, ветерани,  учасники Операції Об’єднаних сил!

 

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо дуже важливе свято – День захисника України.

Це свято кожного, хто захищає свою країну, свято, що увібрало в себе багаті й славні козацькі традиції, що уособлює мужність і героїзм воїнів впродовж всієї багатовікової української історії.  Сьогодні вся українська нація віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України поклали вище за власне життя, добробут та благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям.

Сьогоднішнє свято є символом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз на Сході України.

Шановні захисники, щиро вітаємо вас зі святом,  бажаємо незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, високих досягнень у нелегкій службі на благо держави, впевненості у власних силах. Нехай ворожі кулі оминають, а Пресвята Богородиця завжди захищає та оберігає вас.

Зі святом!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                            Євген Данилюк