Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем захисника України

Шановні ветерани Другої світової війни та Збройних Сил,  учасники Операції Об’єднаних сил, дорогі земляки!

 

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми четвертий рік поспіль відзначаємо дуже важливе свято –  День захисника України.

Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Воно воістину всенародне, окроплене кров’ю та освячене вірою. Адже наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.

Сьогодні вся українська нація віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям.

Дорогі наші захисники, ми від всієї душі вітаємо вас та бажаємо, щоб це свято додало вам наснаги та оптимізму. Кожного дня ми молимося Пресвятій Богородиці та просимо захистити і оберегти життя мужніх українських воїнів та принести мир на Україну. Бажаємо вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, високих досягнень у нелегкій службі на благо держави, впевненості у власних силах. Нехай дні, проведені далеко від дому та найрідніших, зміняться на омріяне мирне життя.

Зі святом! Слава Україні!

 

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                             В.В. Мороз