Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято юних громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя та щастя наших дітей.

В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.  І нам дуже боляче за те, що  наші діти сьогодні не бачать над своєю головою мирного неба.  Замість співу птахів вони, нажаль, чують звуки вибухів, а замість  щасливих моментів дитинства відчувають на собі жахливі часи війни. 

Та незважаючи ні на що, діти – це наше майбутнє. І я вірю, що разом ми зробимо все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних громадян, які неодмінно стануть гордістю України.

Любі діти! Бажаю вам всім миру, міцного здоров’я, енергії, злагоди і добробуту, блискучих результатів у навчанні та творчості, здійснення найзаповітніших мрій і щоденного відчуття захищеності та підтримки!

Зі святом!

 

 

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                            В.В.Мороз