Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Збройних Cил України

Шановні військовослужбовці!

Від щирого серця вітаю вас з Днем  Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України в Мар’їнському районі, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Вам доводиться служити у важких та  виснажливих умовах. Але навіть у найскладніших ситуаціях ви залишитеся вірними присязі, спрямовуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Дорогі наші захисники, від всієї душі бажаю всім із честю пройти складні випробування, що випали на вашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими. Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових. Мирного неба вам, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку і тепла. Зі святом Вас!

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                                        Т.М.Збицька