Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!

Щиро вітаю вас з Днем  Збройних Сил України!

 Українські військові – це справжня армія незламних бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, силу духу, волю та бажання перемогти ворога. За декілька останніх років наша армія пройшла багато випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах.

Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло виконуючи свій військовий обов’язок  на передовій, тренуючись на військових полігонах, допомагаючи армії як волонтери.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу українську землю. Вічна їм слава…

Щира  вдячність нашим військовим як чоловікам, так і хоробрим жінкам за самовідданість та стійкість у цій нелегкій справі – боротьбі за незалежність нашої країни!

Шановні військовослужбовці, бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, злагоди та миру. Нехай мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди, а  підтримка бойових  побратимів та  любов рідних буде надійним оберегом для кожного з вас! Зі святом!

Слава Україні!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                            Євген Данилюк