Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!

Від щирого серця вітаю вас з Днем  Збройних Сил України.

Сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже військові української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої рідної землі.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Цього року ви, нажаль, знову зустрічаєте це свято в особливих умовах, вдалині від родин та домівок, але з чіткою метою –  захистити свою країну. На жаль, серед наших хлопців є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, – пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях.

Від всієї душі бажаю всім із честю пройти складні випробування, що випали на вашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими. Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових. Мирного неба вам, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку і тепла.

Зі Святом!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                      В.В.Мороз