Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Збройних Сил

Шановні військовослужбовці!

Від щирого серця вітаю вас з Днем  Збройних Сил України!

 

У цей складний для нашої країни час ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже наші військові, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої рідної землі.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України в нашому районі, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Цього року ви, нажаль, знову зустрічаєте це свято в особливих умовах, вдалині від родин та домівок, але з чіткою метою –  захистити свою країну. Нажаль, серед наших хлопців є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, – світла пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях.

Від всієї душі бажаю всім із честю пройти складні випробування, що випали на вашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими. Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових.

Міцного здоров’я вам, благополуччя, витримки, віри у власні сили, Божого благословення та мирного неба над Україною!

Зі святом!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                      В.В.Мороз