Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!
Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення та створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

Особливим  це свято є для працівників нашої районної громадсько-політичної газети «Мар’їнська нива», яка  займає певну нішу на ін­формаційному просторі нашого району. Розгорнувши газету, мало хто замис­люєтся над тим, який процес  прохо­дить видання,  аби отримати  звичний формат.  Адже за ним криється нелегка, напружена як творча, так і техні­чна праця колективу.

Профе­сія журна­ліста вима­гає великої ви­тримки та  особистої відповідальності, оскільки  потрібно роз’яснювати лю­дям, що ж насправді діється довкола. І саме від того як жу­рналіст подає ін­формацію, так  вона сприймається населенням, що і фор­мує громадську думку.

Хочеться побажати вам великих тира­жів, поповнення читацької аудито­рії, розширення кола друзів, а також мирного неба, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових ці­кавих тем, гострого пера та наполегливості в досяг­ненні нових висот на ниві журналіс­тики.

Сподіваємося, що «Мар’їнська нива» і надалі залишатиметься  цікавим і корис­ним но­сієм ін­формації.

Нехай ваше відкрите і щире слово завжди служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує мир, щастя і здоров’я на довгі-предовгі літа!

Зі святом!

 

З повагою

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                            В.В.Мороз