Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Знань

Дорогі діти!

Шановні вчителі та батьки!

Дуже радий сьогодні вітати вас з початком нового навчального року, з хвилюючим святом мудрості, натхнення та нових відкриттів – Днем знань!

Боляче усвідомлювати, що перший дзвоник для наших дітей знову лунає в неспокійних умовах, адже за декілька кілометрів  від наших шкіл проходить передова лінія бойових дій.  Але, не дивлячись ні на що, наші діти є самими сміливими та мужніми, і цей святковий день для них є особливим та дуже важливим. Для них це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

Найщиріші вітання і вам, шановні батьки, нехай збудуться мрії ваших родин – бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими та освіченими.

Дякуємо за щоденну напружену працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Професійних вам успіхів, мудрості та терпіння в новому навчальному році.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи. І сьогодні ми маємо одну спільну мрію – мир на нашій землі. Тож нехай цьогорічний Перший дзвоник принесе нам мирне небо, сонце, добрий настрій у кожну школу та злагоду в кожну родину. Всім школярам бажаю наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році. Упевнений, що вам під силу подолати всі труднощі, стати освіченими й мудрими людьми та внести свій вклад у розвиток нашого району. Зі святом вас!

Щасливого навчального року!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                        В.В.Мороз