Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем звільнення міст Мар’їнка та Красногорівка від російської окупації

Дорогі земляки!

Цими серпневими днями ми відзначаємо пам’ятні для нашого району  події – річниці звільнення міст Мар’їнка та Красногорівка від російської окупації.

Визволення наших населених пунктів від російського агресора відновило можливості для демократичного розвитку, налагодження повноцінної життєдіяльності міст, активної інтеграції в український культурний, інформаційний та економічний простір.

5 років вже минуло з тих днів, коли українські військові дали жорстку відсіч ворогу у нашому районі та звільнили  Мар’їнку та Красногорівку. Разом із українським прапором вони повернули до цих міст свободу, надію на щасливе майбутнє та повноцінне життя. За це ми щиро дякуємо військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, волонтерам та іншим патріотам своєї країни, які доклали зусиль для збереження державності нашої країни.

Ми згадуємо події 5-річної давності, щоб вшанувати світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя під час запеклих боїв. Країна зазнала непоправних втрат наших військових, мирних жителів, наших земляків, серед яких, що найболючіше, були маленькі діти…Вічна їм слава та пам’ять..

Ми всім серцем віримо в те, що Збройні Сили України не відступляться  від головної мети – відновити територіальну цілісність, звільнити усю територію від російських окупантів та повернути своє. А ми, як сильне українське громадянське суспільство, будемо їх в цьому підтримувати, адже дуже хочемо, щоб на нашій землі запанував омріяний мир!

Я щиро вітаю усіх із річницею звільнення наших міст! Мирного неба усім, міцного здоров’я, злагоди та добробуту кожній родині, щасливого  майбутнього та розвитку нашій землі!

 

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                                                 Т.М.Збицька