Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана України

Дорогі земляки, ветерани, представники старшого покоління!

 

Другий місяць осені починається з особливої дати. На початку жовтня  у всьому світі відзначаються  Міжнародний день похилого віку та День ветерана. Це добрі та світлі свята вшанування представників  старшого покоління. Це ще одна чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, пенсіонерам та усім жителям поважного віку за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість вклад у розвиток нашого району.

Ви достойно виховували дітей, а сьогодні передаєте свій досвід внукам та правнукам. Ви завжди вірили в кращі часи і завжди вчили нас цьому ж. Приємно бачити, що багато хто з вас сьогодні ведуть активний спосіб життя. Ви берете участь у патріотичному вихованні молоді, займаєтеся мистецтвом та творчістю, є членами громадських організацій.

В цей день ми низько схиляємо голови перед вами. Нехай завжди вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами внуки та правнуки. Мирного вам неба над головою, міцного здоров’я, довголіття, життєвих сил та енергії, тепла та затишку в оселях.  Бажаємо вам, щоб в цьому стрімкому світі для вас завжди по-особливому світився родинний теплий вогник!

Вітаємо!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                 В.В.Мороз