Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дорогі наші ветерани, люди похилого віку!

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні сьогодні відзначається і День ветерана — свята, які покликані звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

Це свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

Старість – така ж частина життя, як і молодість, як дитинство … Вона неминуча, і саме так її потрібно сприймати,  знаходячи для себе джерело оптимізму, живучи в гармонії зі своїм віком, радіючи кожному прожитому дню.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаю вам міцного здоров’я, миного неба над головою, щасливої долі, добробуту вашим сім’ям, успіхів та активного довголіття! Живіть довго і щасливо, радійте успіхам дітей та онуків!

Миру вам, оптимізму та благополуччя!

 

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                          Т.М.Збицька