Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

Дорогі земляки!

 Від щирого серця вітаю вас із нашими найбільшими державними  святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

За час незалежності були як успіхи, так і невдачі, адже процес державотворення не може бути легким та однозначним. Будуючи  державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та онуки  могли пишатися нею, живучи в повній гармонії  та достатку.

Сьогодні нам судилося стати учасниками складних та непростих часів для нашої держави. У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Переконаний, що лиха година скоро мине і разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої країни.

Ми усі прагнемо відновити мир на нашій землі та сумлінною працею покращити життя кожної людини, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

Зі святами вас, дорогі співвітчизники, з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

 

 

З повагою

 

Голова районної державної

адміністрації, керівник районної

військо-цивільної адміністрації                                                             В.В.Мороз