Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі району!

 Від усього серця вітаю вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим  роком та Різдвом Христовим!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Всім серцем вірю, що наступний рік стане помітним кроком у напрямі поліпшення життя кожного з вас, адже попереду  плідні трудові будні, які принесуть для району вагомі та реальні здобутки.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож більш за все хочу побажати вам миру. Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям.

Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у наступаючий рік. Міцного здоров’я вам, сімейної злагоди та благополуччя.  Бажаю, щоб Новий рік  приніс нам щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє!

 

З Новим Роком та Різдвом Христовим!


Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                                 Є.І.Данилюк